сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 51

Без струја дел од Чаир и Сарај

bez-struja.jpg-500

Поврзани вести

Без електрична енергија денеска во период од 9 до 14.30 часот ќе бидат корисниците наспроти Јаја Пашина џамија во општина Чаир.

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи, без струја утре во периодот од 9.30 до 15.30 часот ќе бидат и корисниците од село Радуша во општина Сарај.

 

Најчитани вести