сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без струја делови од Центар и Гази Баба

struja

Последни вести

Без струја од 8 до 10 часот денеска ќе останат корисниците од булевар 11 Октомври, броевите 34, 36 и 38 во општина Центар и од 8 до 15 часот корисниците од улиците  Перо Наков , 511, 519 и 1471 во општина Гази Баба, информираат од Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести