петок, 25 ноември 2016  |  Вести денес: 61

Без струја утре селата Мршевци и Бујковци

без струја

Последни вести

Без електрична енергија утре од 07:00 до 14:45 часот ќе бидат корисниците од селата Мршевци и Бујковци и објектот на Мобимак.

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот е поради технички зафати во електро – мрежата.

Најчитани вести