петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Без вода „Алберт Ајнштајн“ и „Домбас“

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1) (1)

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок на улица „Алберт Ајнштајн“ бр.3, без водоснабдување ќе останат корисниците  од улиците „Алберт Ајнштајн“ и „Домбас“ од 09:30 часот па се до завршување на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести