понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Без вода Александар Македонски и Јани Лукровски

Поврзани вести

Поради промена на шибер затварач на булевар Александар Македонски бб, без водa ќе останат корисниците од истоимениот булевар и корисниците од зградите со броевите 18 и 19 од улицата Јани Лукровски.

Тие ќе бидат без вода од 13:45 часот па се до промена на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести