вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Без вода Беровиќ бетон и Златна рака

inst_g

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил Ф-110 милиметри на патот за Марков Манастир без водоснабдување ќе останат индустрискиот дел, Беровиќ бетон и Златна рака од 09 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести