сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Без вода бул. АСНОМ

inst_g (1)

Поврзани вести

Поради санирање на дефект на водоводна мрежа профил ф-200 милиметри на булеварот АСНОМ (кај мостот „Близнаци“), без водоснабдување ќе останат корисниците од бр.2 до бр.74 од 12:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести