сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Без вода булеварот Македонско Косовска Бригада

vodovod

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на булевар Македонско Косовска Бригада бр.40, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимениот булевар од 10.15 часот па се’ до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести