четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

Без вода булеварот Македонско – Косовска Бригада

osum-casi-voda-dnevno

Поврзани вести

Корисниците од булевар Македонско – Косовска Бригада денеска ќе останат без вода.

Тие поради дефект ќе бидат без вода од 11:30 па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести