вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Без вода дел од булеварот Јане Сандански

voda01

Последни вести

Поради дефект на шибер затварач на булевар Јане Сандански, без водa ќе останат корисниците од бр. 59 до бр.107 ниска зона.

Тие ќе бидат без вода од 13:15 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести