среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Без вода дел од булеварот Македонско Косовска бригада

vodovod-i-kanalizacija-486x2721-16 (1)

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-250 милиметри на булевар Македонско Косовска бригада крак 10 бб, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимениот крак, од 9.30 часот па се’ до санирање на дефектот.

 

Најчитани вести