вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 54

Без вода дел од Чаир

vodovod1

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица „Кемал Ататурк“ број 2 без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица и дел од корисниците од улиците „Панче Неделковски“ и „Цветан Димов“ од 10 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести