петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Без вода дел од Црниче

bez-voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-80 милиметри на улица 474 бр.14  во населба Црниче, без водоснабдување ќе останат корисниците  од улиците 474, Томе Арсовски и Фредрик Шопен од 10.30 часот па се’ до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести