недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Без вода дел од корисниците на булеварот Партизански Одреди

osum-casi-voda-dnevno1

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-200 милиметри на булевар Партизански Одреди бр.64, без водоснабдување ќе останат корисниците на потегот од истоимениот булевар до улицата Бледски Договор и на потеготот од истоимениот булевар до улицата Манапо од 12:00 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести