сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Без вода дел од корисниците на „Рилски конгрес“

imagesvodaaaa

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Рилски Конгрес број 42, без водa ќе останат дел од корисниците од истоимената улица од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести