петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода дел од корисниците на улица Банско

voda

Поврзани вести

Поради дефект на огрлица профил Ф-80 милиметри на улица Банско без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од истоимената улица од девет часот па се’ до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести