понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Без вода дел од корисниците на улицата Кратовска

casa voda

Поврзани вести

Дел од корисниците на улицата Кратовска без вода за пиење се од 11,30 часот, па се’ до санирање на дефектот, информираат од јавното претпријатие „Водовод“

Прекинот е поради дефект на шибер затварач на раскрсницата на улица Христо Узунов со улица Кратовска.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести