понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Без вода дел од корисниците во општина Центар

bez-voda

Последни вести

Поради уличен дефект со профил ф-80мм на ул. Даме Груев (пред државен завод за статистика),утре прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од истата улица на потегот од ул. Македонија до ул.11-ти Октомври.

Прекинот на водоснабдувањето ќе биде од 09:30 часот  до санирање на дефектот.

Најчитани вести