петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Без вода дел од општина Центар

najvoda

Последни вести

Поради отстранување дефект на водоводна цевка, денеска без вода ќе бидат корисниците на ул. „Орце Николов“, на потегот од Охридска банка до ГТЦ.

Прекинот во водоснабдувањето ќе трае од 9:00 часот  до завршување на  интервенцијата.

Најчитани вести