петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Без вода дел од село Инџиково

bez voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа без вода денеска ќе бидат корисниците од улица 2 во село Инџиково.

Тие ќе бидат без вода од 12 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести