вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Без вода дел од Шутка

inst_g

Последни вести

Поради  промена на шибер затварач профил ф-125 милиметри на улицата „Нов Живот“ раскрсница со улицата „Гвадолахара“, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимените улици од 09:30 часот па се до промена на истиот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести