недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Без вода дел од Скопје

g_vodovod

Последни вести

Поради поврзување од стара на нова мрежа со профил  ф-150мм на улицата 7-ма Албанска Бригада бб, денеска без вода ќе бидат корисниците од улица 7-ма Албанска бригада, Челопек и Аврам Писевски, од 12:50 часот  до завршување на приклучокот.

Најчитани вести