вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Без вода дел од улицата Христо Татарчев

nemavodasl

Поврзани вести

Поради реконструкција на водоводна мрежа на улица Христо Татарчев број 11, за време на претстојниот викенд, во периодот од 08:00 до 16:00 часот без вода ќе останат корисниците од број 11 до број 39 од истоимената улица.

Најчитани вести