петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 10

Без вода дел од улицата Сава Ковачевиќ

voda01

Поврзани вести

Поради промена на шибер затварач на улица Сава Ковачевиќ бр.47/4, без вода денеска ќе останат корисниците од зградата со број 4 од истоимената улица.

Тие ќе бидат без вода од 09:00 часот па се до промена на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести