сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода дел од жителите на улица Московска

vodovod

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок профил Ф-150 милиметри на улица Московска број 22 без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од истоимената улица од 09,30 часот па се’ до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести