вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода дел од жителите на улицата Венјамин Манџуковски

casa voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-80 милиметри на улица Венјамин Манџуковски број 26 без водоснабдување ќе останат корисниците  со број 26 и 28 од 10 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести