недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Без вода денеска булевар АСНОМ

nemavodasl

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на булеварот АСНОМ бр.30, без водa ќе останат корисниците од истоимениот булевар.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести