сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода денеска булевар АСНОМ

voda-cesma-1-

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа денеска без вода ќе биде булеварот АСНОМ.

Тие ќе бидат без вода од 10 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести