сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода денеска дел од булеварот Борис Трајковски

voda-cesma

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок на булеварот Борис Трајковски без вода денеска ќе бидат корисниците од краците 2, 4, 6, 8 и 10  и фабриката Цементара.

Тие ќе бидат без вода од 09:00 часот па се до завршувањето на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести