среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Без вода денеска дел од улицата Франц Прешерн

bez voda

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок на улица Франц Прешерн бб, без вода ќе останат дел од корисниците од истоимената улица.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот па се до изведување на истиот.

Најчитани вести