среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Без вода денеска дел од улицата Ванѓел Тодоровски

bez voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Ванѓел Тодоровски број 28, без вода ќе останат корисниците од број 28 и 30.

Тие ќе бидат без вода од 14:15 часот па се до санирање на дефектот.

 

Најчитани вести