понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Без вода денеска Хиподром и Трубарево

voda

Поврзани вести

Поради дефект без вода денеска ќе останат корисниците од населбата Хиподром и селото Трубарево.

Тие ќе бидат без вода од 12 часот па се санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести