вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Без вода денеска корисниците на булеварот „Кочо Рацин“

casa voda

Поврзани вести

Поради дефект без вода денеска ќе останат корисниците на булевар Кочо Рацин кај Зелен Пазар.

Тие ќе бидат без вода од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести