сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода денеска корисниците од Долно Лисиче

nemavodasl

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица 1 број 17 во село Долно Лисиче, без вода ќе останат корисниците од истоименото населено место.

Тие ќе бидат без вода од 10:45 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести