вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Без вода денеска корисниците од Маџар маало

voda-1

Поврзани вести

Поради дефект на улица Кеј 13- ти Ноември денеска без вода ќе останат корисниците од населбата Маџар маало.

Тие ќе бидат без вода од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести