среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода денеска корисниците од село Драчево

voda-1

Поврзани вести

Поради изведување на приклучок профил на улица Сердарот  бб, без вода ќе останат корисниците од село Драчево.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот па се до изведување на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести