петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода денеска корисниците од улицата „Серава“

voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа, дел од корисниците кои живеат на улицата „Серава“ ќе останат без вода.

Тие без вода ќе бидат од 09:00 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести