четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 49

Без вода денеска корисниците на улицата Никола Русински

Прекинот е поради дефект на водоводната мрежа

vodovod

Поврзани вести

Жителите на улицата Никола Русински денеска од 4,20 часот се без вода за пиење.

Прекинот е поради дефект на водоводна мрежа профил Ф-150 милиметри на улицата Никола Русински.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести