сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 14

Без вода денеска неколку скопски улици

bez voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица „Коперникова“, без вода ќе останат корисниците од улиците „Коперникова“, „Малешевска“, „Р.Х.Панзова“, „Ужичка Република“, „Јанко Мишиќ“ и „Демонстенова“ од 11:00 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести