вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Без вода денеска повеќе скопски улици

voda-1

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Јуриј Гагарин бр.50а, без вода ќе останат корисниците од улиците Јуриј Гагарин, Мокра, Струшка и Кораб.

Тие ќе бидат без вода од 13:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести