понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Без вода денеска повеќе улици во Скопје

nemavodasl

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на булеварот Митрополит Теодосие Гологанов наспроти АМСМ, без водa ќе останат корисниците од истоимениот булевар, од улиците Шумадинска, Златко Шнајдер, Киро Крстевски Платник, 29-ти Ноември и Наум Наумовски Борче.

Тие ќе бидат без вода од 09:30 часот па се до негово санирање.

Најчитани вести