петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 29

Без вода денеска Пржино и турска амбасада

voda1

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок на улицата Салвадор Алјенде денеска без вода ќе бидат корисницата од истоимената улица, висока зона во Пржино и резиденцијата на Република Турција.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот па се до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести