сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Без вода денеска село Драчево

nemavodasl

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Драчевска број 6, без вода ќе останат корисниците од село Драчево.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести