среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 39

Без вода денеска улица Анкарска

nemavodasl

Последни вести

Поради изведување на водоводен приклучок на улица Анкарска, без вода ќе останат корисниците од истоимената улица.

Тие ќе бидат без вода  од  10:30 часот па се до изведување на истиот.

Најчитани вести