понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода денеска улица Христо Татарчев

voda

Последни вести

Поради дефект на улицата Христо Татарчев број 47, без вода денеска ќе бидат корисниците од зградите со број 4 и 5.

Тие ќе бидат без вода од 10 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести