понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Без вода денеска улица Кичевска

voda-cesma-1-

Поврзани вести

Поради промена на шибер затварач на улица Кичевска без вода ќе останат корисниците од истоимената улица.

Тие ќе бидат без вода од 10:30 часот  па се до промена на истиот.

Најчитани вести