сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Без вода денеска улица Осло

Поврзани вести

Поради дефект во шахта на улица Осло број 37, без вода ќе останат дел од корисниците од истоимената улица.

Тие ќе бидат без вода од 13:15 часот па се до санирање на дефектот.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести