понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода денеска улицата Алекса Дундиќ

osum-casi-voda-dnevno

Поврзани вести

Поради дефект денеска без вода ќе бидат корисниците од улицата Алекса Дундиќ.

Тие без вода ќе бидат од 10:40 часот се до санирањето на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести