четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Без вода денеска улицата Февруарски Поход

bez voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Февруарски Поход бр.6, без вода се дел од корисниците од истата улица од вчера вечер од 21:00 часот.

Дефектот ќе биде саниран во текот на денешниот ден.

 

 

 

 

Најчитани вести