вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 32

Без вода денеска улицата Хо Ши Мин

voda-sklenička

Поврзани вести

Поради дефект денеска без вода ќе биде улицата Хо Ши Мин број 141 Б.

Корисниците од оваа улица ќе немаат вода од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести